021-77247752
+989128119938

میدان رسالت بزرگراه شهید سلیمانی نرسیده به چهاراه سرسبز پلاک 680

8:00 - 20:00
شنبه - پنجشنبه
آدرس ایمیل
info[at]bestagroup[dot]ir

خدمات استودیو عکاسی

ساخت تیزر تبلیغاتی

فیلم و تیزر صنعتی یک ویدیو ۳ دقیقه ای تا ۱۰ دقیقه ایست که از مراحل تولید یک محصول و تجهیزات مورد استفاده در مسیر تولید آن گرفته می شود و اعتبار سازمان یا مجموعه شما را در ذهن مخاطب بیشتر می کند.
ادامه مطلب

عکاسی فگوراتیو

عکاسی فگوراتیو برای کسب و کار های مد و لباس بسیار اهمیت دارد به نحوی که یک عکس خوب آن لباس را جذاب و زیبا نشان می دهد و همچنین موجب دقت بیشتر مشتری در انتخاب لباس، در خرید غیرحضوری می شود.
ادامه مطلب

عکاسی تبلیغاتی

پشت پرده هر تبلیغ تاثیر گذار، یک عکاس، با ذهنی خلاق نشسته است. همیشه کسب و کاری موفق تر است که بتواند صادقانه ترین تصویر را از محصول خود برای مخاطبانش به نمایش بگذارد.‌ تا به حال به طور جدی فکر کرده اید، یک عکاس تبلیغاتی با چه هدفی عکس های خود را ثبت میکند؟
ادامه مطلب

عکاسی تبلیغاتی غذا

چگونه خوشمزگی ها را از نگاه مشتری هایمان ببینیم؟! با تاکید بر مقدار لذیذ بودن غذا ها توسط عکاسی تبلیغاتی غذا، هر روز مشتری های بیشتری را نشسته بر روی صندلی های درون رستوران خود مشاهده کنید.
ادامه مطلب

عکاسی ۳۶۰ درجه از محصول

عکاسی ۳۶۰ درجه را میتوان عکاسی ۳ بُعدی هم دانست، با این نوع از عکاسی به مشتری امکان این را می دهیم که از هر طرف عکس محصول مورد نظر خود را ببیند و دقیق تر آن را انتخاب و خریداری کند.
ادامه مطلب

عکاسی لوازم آرایشی

عکاسی از لوازم آرایشی که یکی از شاخه های مهم عکاسی تبلیعاتی است، باید به گونه ای باشد که هم احساس لطافت و زیبایی، و هم حس اطمینان کامل را نسبت به محصول به مخاطب القا کند.
ادامه مطلب

عکاسی تور مجازی

در عکاسی تور مجازی شما دیگر حسرت حضور نداشتن در اماکن را نمی‌خورید. اما چگونه میتوانیم تنها با دیدن، حس حضور واقعی را در مکان مورد نظر داشته باشیم؟ عکاسی تور مجازی مجموعه ای فراگیر از عکس های ۳۶۰ درجه در کنار هم است که به شدت مخاطب را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
ادامه مطلب

عکاسی معماری

عکاسی معماری کمی پیچیده تر و تخصصی تر است، باید در یک عکس زوایای یک معماری را نمایش دهید، و برای موفق بودن به مهارت و آگاهی از اصول عکاسی معماری نیازمند هستیم. ما در ادامه، مطالبی در این خصوص برای شما آماده کرده ایم.
ادامه مطلب

عکاسی پوشاک

عکاسی تبلیغاتی پوشاک بهترین و تاثیر گذار ترین روش برای فروش هر چه بیشتر پارچه ها و پوشاک است، اگر در کسب و کارتان با پارچه و پوشاک سر و کار دارید، حتما عکاسی تبلیعاتی پوشاک را در اولویت کار خود قرار دهید، به خصوص اگر تمام یا قسمتی از کارتان به صورت اینترنتی باشد.
ادامه مطلب

عکاسی لوازم صنعتی

عکاسی صنعتی،عکاسی از قطعات و محصولات صنعتی است که معمولا به تعداد زیاد و در اماکنی مانند کارخانه یا کارگاه ثبت میگردد. در این حوزه از عکاسی تبلیغاتی، عکاسان معمولا از دید فنی به محصول می نگرند و عکس های خود را ثبت می کنند.
ادامه مطلب

عکاسی طلا و جواهرات

یکی دیگر از حوزه های دشوار در عکاسی تبلیغاتی، عکاسی از طلا و جواهرات می‌باشد. نشان دادن بافت، درخشش و زیبایی خیره کننده جواهرات فقط می‌تواند کار یک عکاس حرفه ای در حوزه عکاسی طلا و جواهرات باشد.
ادامه مطلب

ماکروگرافی

گرفتن عکس با کیفیت در فاصله بسیار نزدیک از هر چیز کوچک را ماکروگرافی میگوییم. برای عکاسی ماکرو یا ماکروگرافی مستلزم رعایت و به وجود اوردن یک سری شرایط اعم از خرید لنز مناسب، نور مناسب و... هستیم.
ادامه مطلب

عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ یکی از شاخه های بسیار تاثیر گذار و مهم عکاسی تبلیغاتی است. طراحان و صاحبان برند مد و پوشاک برای اثر بخشی بیشتر و ترغیب مشتری به خرید محصولات از مدل های مشهور استفاده میکنند تا کاربرد محصولاتشان را به درستی به نمایش بگذارند.
ادامه مطلب

ساخت مستند

ما برای ساختن یک مستند تبلیغاتی، تلاش می‌کنیم تا هم واقعیت و هم زیبایی کسب و کار شما را در قالب فیلم(مستند) به مخاطبانتان نشان دهیم. اگر می‌خواهید مخاطبانتان با روند کاری و یا محیط کاری کسب و کارتان به طور کامل آشنا شوند،از مستند تبلیغاتی استفاده کنید.
ادامه مطلب

آژانس تخصصی تبلیغات بستا یک آژانس تبلیغاتی است با تیمی جوان و خلاق در زمینه تبلیغات محیطی، دیجیتال مارکتینگ، طراحی گرافیک و چاپ، طراحی وبسایت، عکاسی و تولید تیزر تبلیغاتی فعال می باشد، ما خالق ایده های شما هستیم شما می توانید برای آشنایی بیشتر با آژانس تبلیغاتی بستا کاتالوگ ما را از لینک رو به رو دریافت نمایید