021-77247752
+989128119938

میدان رسالت بزرگراه شهید سلیمانی نرسیده به چهاراه سرسبز پلاک 680

8:00 - 20:00
شنبه - پنجشنبه
آدرس ایمیل
info[at]bestagroup[dot]ir

خدمات دیجیتال مارکتینگ

سئو وب سایت

به مجموعه عملیات فنی که بر روی وبسایت جهت قرار گرفتن آن جز اولین سایت های نتیجه جستجو گوگل انجام می گیرد و باعث افزایش بازدید کنندگان و جذب مشتریان به وب سایت شما می شود را، سئو(SEO)میگوییم.
ادامه مطلب

تبلیغات اینترنتی

برای انتشار تبلیغات در جهان دیجیتال باید به اینترنت متصل باشیم، به این قبیل از تبلیغات، تبلیغات اینترنتی یا آنلاین گفته می شود. افزایش آگاهی مشتریان نسبت به نام تجاری و بهبود کسب و کار مهم ترین هدف تبلیغاتی اینترنتی است.
ادامه مطلب

اینفلوئنسر مارکتینگ

به تبلیغ کسب و کار (معرفی برند، خدمات و محصولات) شما توسط اینفلوئنسر های معتبر که دارای دنبال کنندگان واقعی هستند و باعث افزایش بازخورد برای کسب و کار شما می‌ شوند، اینفلوئنسر مارکتینگ می‌ گویند.
ادامه مطلب

اس ام اس مارکتینگ

شاید فکر کنید تبلیغات از طریق پیامک روشی قدیمی و یا ناموفق است، بله این تکنیک خیلی جدید و به روز نیست، اما حتی نمیتوانید تصور کنید که اس ام اس مارکتینگ چقدر میتواند به طور ناخودآگاه بر ذهن مخاطب تاثیر بگذارد.
ادامه مطلب

ویدئو مارکتینگ

اکثر برند های شناخته شده میدانند که یک ویدئوی تبلیغاتی چقدر میتواند مخاطبانشان را تحت تاثیر قرار داده و آنها را به مشتری تبدیل کند، به همین علت است که ترجیح میدهند هزینه و زمان خود را صرف کنند و نتیجه بسیار خوبی بگیرند.
ادامه مطلب

گوگل ادز

در قبال هزینه ای که به گوگل ادز(ادوردز) پرداخت میکنید، با استفاده از کلمات کلیدی، وب سایت شما در صفحه اول گوگل و بالاتر از سایت های دیگر به نمایش گذاشته می شود‌. امروزه به دلیل موثر بودن این کار، رقابت در گوگل ادز بسیار تنگاتنگ است.
ادامه مطلب

تولید محتوای اختصاصی

هنگامی که برای وب سایت،پیج اینستاگرام،کانال تلگرام و... یک محتوای کاملا نو را ایجاد می‌کنید،محتوایی مخصوص به خود را به اشتراک گذاشته اید. این کار باعث جذب بسیاری از مخاطبان و همچنین جلب توجه گوگل و دیگر شبکه های اجتماعی میشود.
ادامه مطلب

مدیریت شبکه های اجتماعی

امروزه به دلیل بالا رفتن سطح سواد و آگاهی مردم،نمیتوان از محتوا های پوچالی و یا بسیار ابتدایی برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی استفاده کرد. شبکه های اجتماعی یکی از مهم ترین شاخه های بازاریابی دیجیتال است که مدیریت صحیح آن بسیار در جذب مشتری موثر است.
ادامه مطلب

ایمیل مارکتینگ

در حال حاضر بیش از ۳میلیارد نفر در جهان در حال استفاده از ایمیل هستند،همچنین صاحبان کسب و کار های اینترنتی ایمیل مارکتینگ را از مهم ترین ابزار کار خود میدانند. ایمیل مارکتینگ به همین سادگی که فکر میکنید نیست!برای آشنایی بیشتر با دنیای کاربردی و نکته سنج ایمیل مارکتینگ با ما همراه باشید.
ادامه مطلب

استراتژی نویسی

استراتژی نویسی یعنی از قبل برای موضوع نوشتن متن خود برنامه ریزی کرده باشید و سپس با چیدن کلمه ها در کنار هم جمله هایی بسازید که در نهایت یک محتوای درجه یک خروجی کار شما باشد.
ادامه مطلب

خرید ریپورتاژ حرفه ای

ریپورتاژ آگهی فقط یک آگهی ساده نیست، بلکه یک خلاصه و چکیده با اهمیت درباره کسب و کار شماست. ریپورتاژ مسئله بسیار مهمی است که وجود آن باعث افزایش اعتبار برند شما می شود.
ادامه مطلب

خرید بک لینک حرفه ای

ما اینجا درباره ی آدرس دهی در دنیای وب سایت ها صحبت کنیم. آدرس هایی که باعث بالابردن رتبه سایت ما و در نهایت معرفی بیشتر ما به دیگران می شود.
ادامه مطلب

آژانس تخصصی تبلیغات بستا یک آژانس تبلیغاتی است با تیمی جوان و خلاق در زمینه تبلیغات محیطی، دیجیتال مارکتینگ، طراحی گرافیک و چاپ، طراحی وبسایت، عکاسی و تولید تیزر تبلیغاتی فعال می باشد، ما خالق ایده های شما هستیم شما می توانید برای آشنایی بیشتر با آژانس تبلیغاتی بستا کاتالوگ ما را از لینک رو به رو دریافت نمایید