021-77247752
+989128119938

میدان رسالت بزرگراه شهید سلیمانی نرسیده به چهاراه سرسبز پلاک 680

8:00 - 20:00
شنبه - پنجشنبه
آدرس ایمیل
info[at]bestagroup[dot]ir

خدمات طراحی وب سایت و داشبورد

طراحی اپلیکیشن اندروید

طراحی اپلیکیشن اندروید به کسب و کار شما کمک می کند، زیرا برنامه شما همیشه بر روی تلفن همراه مشتری نصب شده است و وی به راحتی می بتواند به شما دسترسی داشته باشد و از خدمات اپلیکیشن استفاده کند.
ادامه مطلب

طراحی داشبورد مدیریتی

داشتن یک داشبورد مدیریتی خوب به شما در مدیریت وب سایت و حتی کسب و کار شما بسیار کمک می کند و باعث می شود بتوانید مشتریان خود را به طور صحیح و یکپارچه مدیریت کنید.
ادامه مطلب

طراحی وب سایت

امروزه هر کسب و کاری باید یک وب سایت خوب داشته باشد وب سایت خوب به شما کمک می کند خدمات، محصولات و برند شما به خوبی معرفی شود و به درستی و بدون محدودیت ارائه شود.
ادامه مطلب

طراحی وب سایت فروشگاهی

اگر شما یک وب سایت فروشگاهی داشته باشید میتوانید تمام خدمات یا محصولات خود را به همراه جزئیات به اشتراک گذاشته و مشتری به راحتی و با رضایت کامل سفارش داده و خرید خود را انجام دهد.
ادامه مطلب

طراحی وب سایت شرکتی

امروزه با توجه به حجم فعالیت های بسیار زیاد در دنیای مجازی ورود و پیشرفت در دنیای کار نیازمند وجود یک وب سایت کامل و تاثیرگذار است. در واقع یک وب سایت خوب به معرفی هر چه بهتر شما کمک میکند و می تواند ویترینی از کسب و کار شما باشد.
ادامه مطلب

طراحی وب سایت خبری

وب سایت خبریدر عصر حاضر نقش روزنامه ها و مجلات برای انتشار اخبار به آرامی کمرنگ شده و جای خود را به وب سایت های خبری میدهند. پس چه بهتر که برای طراحی خوب وب سایت خبری سرمایه گذاری کنید.
ادامه مطلب

طراحی وب سایت شخصی

با طراحی وب سایت شخصی برای خود می توانید یک صفحه ی رسمی تری نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام، توییتر و... در فضای اینترنت داشته باشید.
ادامه مطلب

وب اپلیکیشن

در یک تعریف بسیار ساده می توان گفت، وب اپلیکیشن ترکیبی از وب سایت و اپلیکیشن است و با اپلیکیشنی که برای تلفن های همراه طراحی میشود فرق دارد. وب اپلیکیشن یعنی وب سایتی برای شما طراحی شود که کاملا مشابه یک اپلیکیشن باشد.
ادامه مطلب

آژانس تخصصی تبلیغات بستا یک آژانس تبلیغاتی است با تیمی جوان و خلاق در زمینه تبلیغات محیطی، دیجیتال مارکتینگ، طراحی گرافیک و چاپ، طراحی وبسایت، عکاسی و تولید تیزر تبلیغاتی فعال می باشد، ما خالق ایده های شما هستیم شما می توانید برای آشنایی بیشتر با آژانس تبلیغاتی بستا کاتالوگ ما را از لینک رو به رو دریافت نمایید