021-77247752
+989128119938

میدان رسالت بزرگراه شهید سلیمانی نرسیده به چهاراه سرسبز پلاک 680

8:00 - 20:00
شنبه - پنجشنبه
آدرس ایمیل
info[at]bestagroup[dot]ir

خدمات طراحی گرافیک

طراحی کاتالوگ

مجموعه ای از اطلاعات دقیق و جامع درباره برند یا کسب و کاری را کاتالوگ میگوییم. کاتالوگ تنها به معنی نوشته هایی درباره یک مجموعه نیست،بلکه مهم ترین اصل در موثر بودن کاتالوگ،طراحی منحصربه فرد آن است.
ادامه مطلب

طراحی لوگو

طراحی یک لوگو منحصر به فرد، هویت بصری برند، محصولات یا خدمات شما را در چشم مشتری قوی تر و موثر تر نشان می دهد. اولین مشخصه ای که از کسب و کارتان در ذهن مشتری می‌ ماند لوگو مجموعه شماست.
ادامه مطلب

طراحی ست اداری

ست اداری یکی از ملزومات پرطرفداری است که وجودش در هر شرکت و کسب و کاری الزامی است. ست اداری تشکیل شده از سربرگ ها، پاکت های نامه و... که کاربرد بسیاری در محل کار دارد .
ادامه مطلب

تولید انیمیشن

به زبان ساده توانایی جان بخشیدن و حرکت به تصاویر توسط نرم افزار های انیمشین سازی را تولید انیمیشن میگویند. یک انیمیشن خوب با قدرت تاثیر گذاری خود همیشه هویت شما را در ذهن مشتری حفظ می کند.
ادامه مطلب

طراحی بسته بندی

سته بندی ظرفی است که از سلامت محصول در فاصله تولید تا مصرف محافظت می‌کند، و همچنین طراحی مناسب بسته بندی ،محصول را شکیل تر و جذاب تر می‌کند و مخاطب را ترقیب به خرید میکند.
ادامه مطلب

طراحی بروشور

یک بروشور حاوی مطالبی است که مخاطب را از نحوه استفاده از محصول آگاه می‌سازد. در ابتدا لازم به ذکر است که بروشور نسبت به ابزار های دیگر تبلیغات بسیار به صرفه و کم هزینه و در عین حال سودآور است.
ادامه مطلب

طراحی کارکتر

داشتن یک کارکتر از برند، محصولات و یا خدمات شما باعث می شود که هر جایی تنها کارکتر شما دیده شود تمام خدمات یا محصولات و کیفیت آنها در چشم مشتری تداعی شود. همچنین با طراحی کارکتر می توانید ارتباط بهتری با مخاطب داشته باشید.
ادامه مطلب

طراحی اینفوگرافی

اینفوگرافی به زبان ساده،تصویری است که مجموعه ای از اطلاعات را در خود قرار داده است. به عبارتی دیگر اطلاعاتی که یه صورت دیداری به نمایش گذاشته می‌شود را اینفوگرافی می‌گویند.
ادامه مطلب

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت،کارت های زیبا و کوچکی که اطلاعات فردی و مشخصات یک برند را در خود جای می دهند و بهترین،سریع ترین و آسان ترین تکنینک برای تبلیغ و برقراری ارتباط هرچه بیشتر با مشتری یکی از قابلیت های کارت ویزیت است.
ادامه مطلب

طراحی برند بوک

برند بوک یک هویت سازمانی کامل از هر آنچه که یک برند برای برندینگ خود نیاز دارد.
ادامه مطلب

طراحی اوراق اداری

از ملزومات متنوع و شکیل که هر شرکتی باید داشته باشد و معرف لوگوی شرکت و تاثیرگذار در جذب مشتریان می باشد.
ادامه مطلب

طراحی مجله

به کتابچه های رنگارنگ همراه با تصاویر زیبا و جذاب که همیشه جز نشریه های پرطرفدار هستند و با یک دیگر رقابت تنگاتنگی در جذب خواننده بیشتر دارند. نمیتوان نقش مجلات در انتشار اخبار، اتفاقات و... را انکار کرد در حین این که وسیله ی خوبی برای سرگرمی نیز هستند.
ادامه مطلب

طراحی تقویم و سررسید

تقویم و سررسید می‌توانند مانند یک پکیج،برای تبلیغ کسب و کارتان به افراد و یا مجموعه های مختلف هدیه داده شود و برند شما را در دل مخاطبان محبوب تر سازد.
ادامه مطلب

طراحی هدیه تبلیغاتی

طراحی هدیه تبلیغاتی، طراحی بر روی انواع هدایای تبلیغاتی از جمله فلش و پاور بانک است‌. با هدیه دادن به مشتریان خود به آنها این باور را می‌رسانیم که برایشان ارزش بسیاری قائل هستیم.از تاثیر گذارترین فعالیت ها در حوزه تبلیغات هدایای تبلیغاتی است.
ادامه مطلب

طراحی پوستر

پوستر ها کاغذ هایی اغلب در ابعاد A4هستند که اخباری را در قالب متن،تصویر،طرح و... با عموم به اشتراک می‌گذارند. طراحی پوستر تبلیغاتی در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام می شود.
ادامه مطلب

ساخت موشن گرافیک

در واقع ساخت موشن گرافیک از مهیج ترین،دشوار ترین و پر درآمد ترین حوزه های فیلم سازی،انیمیشن و... به شمار می رود. در تعریف ساده، جان بخشیدن به عکس ها را موشن گرافیک می گویند.
ادامه مطلب

آژانس تخصصی تبلیغات بستا یک آژانس تبلیغاتی است با تیمی جوان و خلاق در زمینه تبلیغات محیطی، دیجیتال مارکتینگ، طراحی گرافیک و چاپ، طراحی وبسایت، عکاسی و تولید تیزر تبلیغاتی فعال می باشد، ما خالق ایده های شما هستیم شما می توانید برای آشنایی بیشتر با آژانس تبلیغاتی بستا کاتالوگ ما را از لینک رو به رو دریافت نمایید