021-77247752
+989128119938

میدان رسالت بزرگراه شهید سلیمانی نرسیده به چهاراه سرسبز پلاک 680

8:00 - 20:00
شنبه - پنجشنبه
آدرس ایمیل
info[at]bestagroup[dot]ir

خدمات چاپ و بسته بندی

چاپ سیلک

یکی از انواع چاپ که قدمتی طولانی دارد و دارای زیبایی خاصی است اصول کار آن با یک تور ابریشمی و چهارچوبی از جنس فلز یا چوب است. چاپ سیلک چاپی است که با توجه به قدمت آن هنوز کارایی خود را از دست و امروزه طرفداران خود را دارد.
ادامه مطلب

چاپ افست

چاپ افست چاپی است که دامنه محصولات بسیار گسترده ای دارد از مقوا، پارچه، لاستیک تا کارت ویزیت و کاتالوگ و بروشور.در دستگاه چاپ افست عمل اصلی چاپ توسط سه سیلندر(غلطک های استوانه‌ای شکل روی هم قرار گرفته) انجام می شود.
ادامه مطلب

چاپ دیجیتال

یکی از روش های نوین چاپ ، چاپ دیجیتال است که به خوبی جای خود را در میان انواع روش های چاپ باز کرده و در آینده ای نه چندان دور جایگزین تمامی روش های چاپ خواهد شد. در چاپ دیجیتال میتوانیم تصاویر دیجیتالی را به کاغذ های چاپ انتقال دهیم.
ادامه مطلب

بسته بندی محصول

در اینجا درباره ی چاپ بسته بندی های زیبا و پر زرق و برقی که باعث نمایش کیفیت بالای محصول و محافظت از سلامت آن می شود و خریدار را ترغیب به خرید آن محصول می کند صحبت میکنیم.
ادامه مطلب

چاپ رولی

چاپ رول یکی از زیر مجموعه های چاپ افست است . در چاپ رول کاغذ های چاپ یکی پس از دیگری بی وقفه وارد دستگاه چاپ می شوند.و از کاربرد های آن میتوان در چاپ روزنامه ها و تراکت ها اشاره کرد.
ادامه مطلب

چاپ بنر و فلکسی

به بنر هایی که دارای نور هستند به عبارت دیگر بنر هایی که یک چشمه نور پشت آن قرار می گیرد(تابلوها) و نور را از خود عبور می دهند فلکسی می گویند و تفاوت آن با بنر در توانایی عبور نور از خود است.
ادامه مطلب

چاپ لمینت

به روکش های مات و براق زیبایی که بر روی محصولات چاپی کشیده می شوند لمینت گوییم، وجود یک سپر یا محافظ برای محصولات چاپی بسیار ضروری است تا از آسیب ها در امان باشند، در واقع لمینت یک نوع از چاپ نیست بلکه روکشی است که بعد از اتمام عمل چاپ بر روی محصولات کشیده میشود.
ادامه مطلب

چاپ فلت بد

چاپ فلت بد یکی از انواع چاپ های پرطرفدار و زیبا که به چاپ بر روی اجسام سخت معروف است.
ادامه مطلب

چاپ هدایا تبلیغاتی

از بهترین کارها و موثرترین در جذب مشتری هدایای تبلیغاتی می‌باشد هدیه دادن همیشه حس با ارزش بودن را منتقل میکند و شما میتوانید با این کار مشتری های دایمی زیادی را جذب خود کنید.برای آشنا شدن با یکی از بازاریابی های جذاب و غافلگیر کننده با ما همراه باشید.
ادامه مطلب

آژانس تخصصی تبلیغات بستا یک آژانس تبلیغاتی است با تیمی جوان و خلاق در زمینه تبلیغات محیطی، دیجیتال مارکتینگ، طراحی گرافیک و چاپ، طراحی وبسایت، عکاسی و تولید تیزر تبلیغاتی فعال می باشد، ما خالق ایده های شما هستیم شما می توانید برای آشنایی بیشتر با آژانس تبلیغاتی بستا کاتالوگ ما را از لینک رو به رو دریافت نمایید